Ana sayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Keçi Görmek: Bolluk ve Bereket Dolu Bir Dönem Sizi Bekliyor!

Rüyada Keçi Görmek: Bolluk ve Bereket Dolu Bir Dönem Sizi Bekliyor!

Rüyada keçi görmek rüya sahibinin yakın zamanda bir muradına ereceğine, geleceğinin parlak olacağına, bolluk ve bereket dolu bir sürece gireceğine tabir edilir.

Bazen de huysuz, inatçı, dediğim dedik olan, düşünce ve hareketlerinde her daim ısrar eden birini temsil eder.

Bu kişi; rüya sahibinin kendisi olabileceği gibi çok yakın bir dostu ya da aile üyesi de olabilir.

Rüyada keçi görmek; kimi zaman da mülkiyeti, zenginliği, gururu, saygınlığı, makam ve mevkiyi sembolize eder.

Ancak rüyada keçinin nasıl ve ne şekilde görüldüğü de rüya yorumu üzerinde belirleyicidir.

Bu yazımda kısaca rüyada keçi görmek ne anlama gelir? sorusunu yanıtlamaya çalışacağım.

Sizler de gördüğünüz rüyayı detaylı bir şekilde yorumlayabilmem adına yorum kısmına rüyanızı ayrıntılı bir şekilde yazabilirsiniz.

rüyada keçi görmek hakkında herşey

Rüyada Keçi Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek

Rüyada keçi yavrusu görmek; rüya sahibinin gelirini düzgün kullanmadığına yani gereksiz harcadığına, savurgan bir şekilde davrandığına, bu yüzden de yakın bir zamanda maddi sıkıntı yaşayacağına yorumlanır.

Rüya sahibinin elinin açıklığı yüzünden zor günler geçireceğini, borçlarını ödemekte zorlanacağını, başkalarına muhtaç hale geleceğini gösterir.

Kişinin aşırı inatçı ve dediğim dedik tavrı yüzünden zor günler geçireceğine, sevdikleriyle ya da arkadaşlarıyla arasının bir süreliğine açılacağına yorumlanabilir.

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Rüyada görülen keçi sürüsü; rüya sahibinin maddi ya da manevi sıkıntılarının yakında sona ereceğine, daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, konforlu ve rahat bir yaşama kavuşacağına, rızkının bol ve helal olacağına yorumlanabilir.

Aynı zamanda rüya sahibinin dindar, ahlaklı, iyi kalpli, Allah’ın sevdiği bir kulu olduğunun da göstergesi olarak kabul edilir.

Kişinin yokluk nedir bilmeden, geçim sıkıntısı çekmeden, kaliteli ve lüks bir yaşam süreceğinin, hayatı boyunca iyilik peşinde koşacağının, şanslı bir yaşam sahibi olacağının göstergesidir.

Rüyada Keçinin Doğurduğunu Görmek

Bu rüya; rüya sahibinin güzel ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, hayatın tüm güzelliklerinden ve nimetlerinden yararlanacağına, sabırlı ve çalışkan bir şekilde davranacağına, kısmetli bir sürece gireceğine, yepyeni iş fırsatları ile karşılaşacağına, yakın zamanda bebek sahibi olacağına tabir edilebilir.

Rüya sahibinin iyi kalpli, hayırlı ve cömert biri olduğu anlamına da sahiptir. Şayet kişi evliyse bebek sahibi olmak istediğine, yakında bu dileğine de kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Keçi Kafası Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır düşlediği bir hayaline kavuşacağına, dualarının kabul olacağına, böylelikle hayatından mutluluk, şans, bolluk ve bereketin asla eksik olmayacağına yorumlanabilir.

Rüya sahibinin inatçı, anlaşması zor bir arkadaşından yardım göreceğine, bu arkadaşıyla aralarının uzun yıllar boyunca açılmayacağına ve birbirlerinden asla ayrılmayacaklarına da tabir edilebilir.

Rüyada Keçi Eti Görmek

Bu rüya; rüya sahibinin sağlıklı ve uzun bir ömrünün olacağına, mutlu bir aile yaşantısı süreceğine, hayırlı evlatlar yetiştireceğine, yakın zamanda feraha kavuşacağına, maddi sıkıntılarını aşacağına delalettir.

Rüya sahibinin rızkının bol olacağını, şayet ticaretle ilgileniyorsa işlerini büyüteceğini hatta patron bile olabileceğini gösterir.

Kişinin ayağına kadar gelen en güzel iş fırsatlarını en doğru şekilde değerlendireceğinin göstergesidir.

Rüyada Keçi Sütü Görmek

Rüya sahibinin iyi kalpli ve yardım sever biri olduğuna, çevresindeki insanların her daim yardımına koştuğuna, insanların hayır duasını aldığına, böylelikle ilahi güç tarafından korunduğuna tabir edilir.

Bir kadının bu rüyayı görmesi; tüm sıkıntılarını geride bırakacağına, dertlerinden arınacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına işarettir.

Bu rüya; bir yandan da kişinin şanslı bir döneme gireceğine, her açıdan kısmetlerinin artacağına, aile içi tartışmaların sonlanacağına, saadet dolu bir yaşamının olacağına yorumlanabilir.

Rüyada Dişi Keçi Görmek

İyi huylu, karakterli ve güzel bir eşi simgeler. Dişi keçi satın almak, rüya sahibinin yakın bir zamanda mükemmel bir kişiyle tanışacağına, bu kişiye aşık olacağına, kısa bir süre içerisinde onunla evlenme kararı alacağına yorumlanır.

Kişinin huzurlu, mutlu bir yuvasının olacağına, hayırlı evlatlar yetiştireceğine, eşine ömrünün sonuna kadar bağlı kalacağına tabir edilir.

Rüyada Keçiye Bindiğini Görmek

Hayra yorumlanmayan, uyarı niteliğinde olan rüyalardan biridir.

Rüya sahibine davranışlarını ve düşüncelerini gözden geçirmesi, hatalarından ders çıkarması gerektiğini anlatır.

Rüyada Keçi Sütü İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin çalışkanlığı ve azmi sayesinde dilediği hayata yakın zamanda kavuşacağına, tüm isteklerinin teker teker gerçekleşeceğine, bir muradına erişeceğine yorumlanabilir.

Rüya sahibinin maddi getirisi yüksek bir işe gireceğini, tüm borçlarını ödeyeceğini, geçim sıkıntısından kurtulacağını gösterir.

Rüyada Erkek Keçi Görmek

Bu rüya; rüya sahibinin ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, girdiği ortamlarda yeni insanlarla tanışacağına, daha mutlu ve huzurlu bir yaşantısının olacağına tabir edilir.

Rüyada görülen erkek keçi; bolluk ve bereketi, helal rızkı, çalışkanlığı, makam ve mevkiyi de simgeler.

Rüyada Keçi Sağmak

Rüya sahibinin iyi bir iş sahibi olacağına, güzel bir eğitim alacağına, rızkının bol olacağına, geliri sayesinde lüks ve konforlu bir yaşam süreceğine işarettir.

Kimi rüya tabircilerine göre ise bir erkeğin bu rüyayı görmesi, zengin bir kadın ile evleneceğine delalettir.

Rüyada Keçi Derisi Yüzmek

Malı, zenginliği ve ganimeti simgeler. Helal rızkı temsil eden keçi derisi, aynı zamanda yüklü miktarda bir paraya da delalettir.

Bu rüya; rüya sahibinin tüm yatırım ve projelerinin başarı ile sonuçlanacağına, yatırımlarından yüklü miktarda para kazanacağına işaret eder.

Rüyada Keçi Eti Yediğini Görmek

Hiç ummadığı bir anda gelir kaynaklarının azalacağına, maddi açıdan güçsüzleşeceğine, geçim sıkıntısı çekmek zorunda kalacağına tabir edilir.

Kişinin birtakım üzücü olaylarla karşılaşacağına, moralinin bozulacağına yorumlanır.

Rüyada Keçi Kestiğini Görmek

Kişinin güzel evlatlar yetiştireceğine, maddi durumunun düzeleceğine, zengin olacağına, güzel ve varlıklı bir yaşama kavuşacağına delalettir.

Kişinin maddi sıkıntısız, tüm istediklerine kavuşarak bir yaşam süreceğine, herkesin imrendiği biri olacağına delalettir.

Rüyada Beyaz Keçi Görmek

Rüyada görülen beyaz keçi, sabrı ve sabrın getirdiği mükafatı simgeler. Rüya sahibinin oldukça sabırlı ve çalışkan bir insan olduğuna, iş hayatında arka arkaya birden çok olumsuzlukla karşılaşacağına, ancak bu olumsuzluklar karşısında yılmayıp, direneceğine, azimli bir şekilde hareket edeceğine tabir edilir.

Bu rüya; kişinin iş hayatında karşılaşacağı zorlukların geçici olduğuna, kişinin tüm engelleri teker teker aşacağına da yorumlanabilir.

Rüyada Siyah Keçi Görmek

Genellikle hayra yorumlanmaz ve hayırsız bir evladı temsil eder.

Kişinin evladından zarar göreceğine, evladının hareketleri yüzünden çevresindeki insanlara karşı mahcup duruma düşeceğine delalettir.

Bazen de rüya sahibinin aşk hayatında uğursuz bir sürece gireceğine, sevgilisinden ayrılacağına, bu yüzden de çok üzüleceğine işarettir.

Kimi zaman da rüya sahibinin sonuç vermeyen ve hayır getirmeyen işler peşinde koştuğuna, sıradan bir yaşam sürdüğüne yorumlanabilir.

Rüyada Hamile Keçi Görmek

Kişinin mal ve mülk sahibi olacağına, yüklü bir mirasa konacağına, kendi işini kurup, patron olacağına delalettir.

Kamuda çalışan birinin bu rüyayı görmesi; mesleğinde terfi alacağına, iyi yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada Oğlak Görmek

Bu rüya, erkek evladı simgeler. Rüya sahibinin yakında erkek evlat sahibi olacağını gösterir.

Lakin oğlak eti yemek ya da oğlak kesmek, genellikle hayra yorumlanmaz.

Kişinin aile bireylerinden, akrabalarından ya da çok sevdiği akrabalarından birinin vefat edeceğine, rüya sahibinin bu yüzden çok üzüleceğine işarettir.

Rüyalar hakında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir